Опитування → Перегляд

Чи можлива інтеграція України у Євросоюз?

Олександр Горюнов     Середа, 21:31, 30/03
Ви зможете побачити результати після того, як проголосуєте

Коментарі

Ірина Панченко 3 квітня 2011  
На таке складне питання неможливо відповісти однозначно. Стосовно суспільного неврозу, пов'язаного з "невступом" України до Європейьского Союзу йдеться в інтерв'ю з Юрієм Прохаськом (письменник, перекладач, психоаналітик) в УТ за 1 квітня 2011 р. лінк на випуск: http://www.ut.net.ua/Magazine/178
Анна Кухарчук 5 квітня 2011  
Головне питання, чи потрібна ця інтеграція Україні? Чи можливо Євросоюзу Україна потрібна більше?
Майя Тарасенко   11 квітня 2011

+1
Ярослав Тук   19 квітня 2011

+5
Олексій Поливач 9 квітня 2011  
Евросоюзу необходимы ресурсы Україны, Интеграция (от лат. integrum — целое; лат. integratio — восстановление, восполнение) — сплочение,объединение политических,экономических,государственных и общественных структур в рамках региона,страны,мира. В Европе считают нас дикарями))), часто катаясь по Украине я понимаю что они правы и в случае интеграции мы будем с ними равными, сомневаюсь что в Европе ждут пьяного бедного Васю с г.Н., да еще и заявляющего о своих равных правах, потому вывод один пока мы не сможем изменить свою экономическую и социальную культуру вряд ли мы вообще куда то войдем кроме как на бойню)
Денис Луговий   10 квітня 2011

Европе Украина нужна только как база рабов которые готовы работать за копейки и сырья которое будет выращиваться на територии Украины
Яна Чепець 18 квітня 2011  
Стрижнем стратегії економічного та соціального розвитку на найближчі десять років має стати створення реальних передумов вирішення основного геополітичного завдання нашої держави – вступу України до Європейського Союзу.
Яна Чепець 18 квітня 2011  
Нова стратегія економічного та соціального розвитку передбачає формування інституційного середовища, яке б стимулювало, з одного боку, підприємницьку активність, економічне зростання на основі структурно–інноваційних перетворень, утвердження сучасної соціальної інфраструктури, механізмів соціально–ринкової економіки, а з іншого – подолання нагромадження суперечностей між економікою та суспільством. Йдеться про здійснення послідовної політики глибокої демократизації економічних процесів, утвердження повноцінних інститутів ринкової економіки та громадянського суспільства. Водночас стратегія інституційних перетворень має узгоджуватися з визначеними Європейською Радою критеріями членства в ЄС (копенгагенські критерії), які передбачають:
- стабільність законів та інституційних структур, що гарантують демократію, верховенство закону, забезпечення прав людини, повагу та захист прав національних меншин;
- наявність діючої ринкової економіки та спроможність витримати тиск конкуренції і ринкових сил у межах ЄС;
- здатність взяти на себе зобов'язання, що випливають із членства в ЄС, включаючи визнання цілей політичного, економічного та валютного союзу.
Яна Чепець 18 квітня 2011  
Необхідно проведення адаптації законодавства України до законодавства ЄС як шлях до вступу в європейське співтовариство і побудови України як правової держави.
Vitaliy Haupt 20 квітня 2011  
Опомнитесь, подумайте, проанализируйте, изучите историю феодализма и неофеодализм как новую форму экономического завоевания. Вступление в ЕС является полной потерей суверенитета и подчинение центральному диктату. Учитесь у Швейцарии, не повторяйте ошибок Греции и Исландии.
Европейский Союз с общей валютой как экономический эксперемент был опротестован в Высшем Конституционном суде Германии в 1997-1999 годах ведущими профессорами юриспруденции и экономики. Вы об этом знаете?
Упаси бог разрушение Украины путём присоединения к "неофеодальным окраинам".
Сергій Стойняк   4 травня 2011

Згоден з Вами. Європейський союз - це солодка казочка. Яскраве підтвердження тому вважаю також Ваш коментар в іншому блозі стосовно банківської системи, як приклад однієї з галузь...